RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:

Wybierz inny kolor

Epinox BOSMAN 77

producent: OLIVA TEKNOS FARBY JACHTOWE
pojemność: 0,72l18l
 • wybrany kolor:

  Szary jasny

  cena: 1 380,00zł

  dostępność: 24h

   
 • wybrany kolor:

  Czerwony tlenkowy (250)

  cena: 1 380,00zł

  dostępność: 24h

   
 • wybrany kolor:

  Czarny

  cena: 1 380,00zł

  dostępność: 24h

   
Podkładowa farba epoksydowa grubopowłokowa, utwardzana w niskich temperaturach (do -10oC). Do renowacji jachtów z laminatu w celu zapobiegania zjawisku osmozy. Do zabezpieczania antykorozyjnego kadłubów jachtów stalowych i aluminiowych. Do samodzielnego wymalowania powierzchni wewnętrznych ładowni i zbiorników. Jako międzywarstwa w systemach malarskich epoksydowych lub epoksydowo-poliuretanowych. Powłoka wytrzymała mechanicznie, odporna na działanie czynników agresywnych, wilgoci i wody. Pod wpływem promieniowania słonecznego odcień powłoki może ulec zmianie
Do zastosowania jako grunt antykorozyjny dla kadłubów jachtów stalowych, konstrukcji stalowych, aluminiowych lub betonowych. Farba EPINOX 77 jest farbą tiksotropową co oznacza, że właściwą konsystencję uzyska się po jej starannym wymieszaniu. Zalecany sposób aplikacji: pędzlem. Aplikacja wałkiem może być utrudniona ze względu na gęstość farby.
EPINOX 77 daje twardą i zarazem elastyczną powłokę odporną na działanie wody słodkiej i słonej, soli, alkaliów, ropy naftowej, olejów, benzyn itp. Dzięki temu, że powłoka epoksydowa tworzy nieprzenikalną dla wody barierę, farba ta nadaje się szczególnie do zabezpieczania przed osmozą kadłubów z laminatu oraz do ochrony kadłubów jachtów stalowych przed korozją. Czas przydatności mieszaniny do użycia 3,5 godz. przy 20°C.
 
 • Czas do nałożenia następnej warstwy: 5 godz., pełne utwardzenie 2 dni przy 20°C
 • Wydajność: 1 litr na 6 m2
 • Rozcieńczalnik: OLIVA 564
 • Copyright © 2012 FarbySalus.pl
  Tworzenie stron Webton.pl