RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:

Regulamin : Sklepu Internetowego : www.farbysalus.pl

Sklep internetowy www.farbysalus.pl jest własnością firmy :

SALUS Szymon Borówka

Ul. Jęczmienna 7/2

84-230 Rumia woj. pomorskie 

NIP : 588-219-62-77

REGON : 222090712


Numer konta :

                   Santander

NR.KONTA PL : 58 1090 1102 0000 0001 3250 7655 

NR.KONTA EUR : PL 25 1090 1102 0000 0001 4178 9209 SWIFT :  WBKPPLPP


Dział sprzedaży : 

+48 796 771 009  Szymon Borówka ( właściciel )

+48 888 247 817


E-mail : 

kontakt@farbysalus.pl, farbysalus@wp.pl, farbysalus@gmail.com


SPRZEDAŻ :

1.Sklep Internetowy : www.farbysalus.pl  prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem lub potwierdzeniem telefonicznym informacja, że zamówienie dotarło do sklepu. Po potwierdzeniu zamówienia przez Kupującego następuje  realizacja zamówienia.

2a. Zamówienie można złożyć  również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres : farbysalus@wp.pl , farbysalus@gmail.com

2b. Zamówienie można złożyć telefoniczne : +48 796771009 , +48 888 247 817  


4.Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności „za pobraniem” - do 2 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia.
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – maksymalnie do 2 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.
- PayU – potwierdzenie płatności przez system do 2 dni roboczych.

Czas dostawy 99% zamówień nie przekroczył 24 H. 

 

5. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.


PŁATNOŚCI I FORMY WYSYŁKI :

1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie (podwyżka u producenta), wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

2. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier.
- przelewem bankowym na konto sklepu.
- payu

 

3. Ze względu na rodzaj towaru jaki wysyłamy korzystamy z firmy DHL Express Polska. Spedycję zlecamy wyspecjalizowanej firmie logistycznej uprawionej do wożenia towarów ADR: farb, lakierów oraz klejów. Minimalizujemy tym samym ryzyko uszkodzeń, gwarantujemy dostawy terminowe i w pełni bezpieczne. Towar jest objęty ubezpieczeniem przez firmę kurierską, w przypadku uszkodzeń w transporcie jest natychmiastowo wymieniany na towar w 100% pełnowartościowy.  

 

4. Do każdego zamówienia wystawiany jest i wysyłany dokument księgowy (paragon lub na życzenie klienta Faktura VAT).

Faktura VAT jest każdorazowo wysłana również w formie papierowej pocztą na adres firmy.


PRAWNE : 

1. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

4.Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.farbysalus.pl , są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

5. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

6. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien go odesłać . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

Powyższy regulamin stanowi podstawę dla zasad etyki sprzedaży jak i reguł prawnych.

Z wyrazami szacunku

właściciel firmy Szymon Borówka Życzymy udanych zakupów zespół :

www.farbysalus.pl


Dział sprzedaży : 

+48 796 771 009 

+48 888 247 817

E-mail : kontakt@farbysalus.pl


Copyright © 2012 FarbySalus.pl
Tworzenie stron Webton.pl