RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:

Farby jachtowe i przemysłowe

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o kontrahentach ceniących sobie wysokie standardy obsługi. Oferta skierowana jest zarówno do żeglarzy, firm wykonujących powłoki antykorozyjne, rzemieślników, producentów jachtów i łodzi, przemysłu stoczniowego oraz klientów indywidualnych, którzy przede wszystkim stawiają na solidność i uczciwość transakcji oraz jakość produktów. Wizytówką naszej firmy są najniższe ceny, dogodne warunki płatności i transportu. W ofercie znajdą Państwo farby jachtowe i przemysłowe od najlepszych producentów do ochrony najbardziej wymagających powierzchni.

Farby Przemysłowe

foto

Nasza oferta to dobrze znane na rynku farby antykorozyjne zapewniające kompleksową i długotrwałą ochronę konstrukcji narażonych na działanie środowisk o bardzo różnej agresywności korozyjnej. Długoletnia praktyka oraz doświadczenie sprzedaży farb pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji oraz dobór systemów malarskich dla konstrukcji nadwodnych jak i podwodnych, kontenerów, zbiorników, mostów, śluz, maszyn rolniczo – przemysłowych, stali ocynkowanej. Są to nowoczesne, przyjazne technologicznie wyroby, stosowane w przemyśle : petrochemicznym, górniczym, energetycznym.

więcej

Farby Jachtowe

foto

Stawiając na profesjonalizm oraz fakt że jesteśmy pasjonatami niezmierzonych wód dedykujemy Państwu kompleksowe systemy farb do Jachtingu. W naszej ofercie znajdziecie państwo gotowe rozwiązanie do wszystkich rodzajów jachtów oraz łodzi. Oferowanymi produktami jachtowymi można zabezpieczać jednostki eksploatowane na wodach śródlądowych oraz morskich. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w doborze oraz doradztwie produktów.

więcej

Bieżące Informacje

foto

Szybkie i profesjonalne sporządzanie ofert na potrzeby przetargów terminowych oraz bieżących prac. Gwarancja najniższych cen dla stałych i nowych klientów oraz gwarancja ceny do końca wykonywanych prac związanych z daną inwestycją. Wysyłka w 24h na terenie całego kraju. Aktualizacja strony : 2024 r.

więcej

Copyright © 2012 FarbySalus.pl
Tworzenie stron Webton.pl