RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:

OLIVA CLEANER

producent: OLIVA TEKNOS FARBY JACHTOWE
pojemność: 1l
  • wybrany kolor:

    Bezbarwny

    cena: 75,00zł

    dostępność: 24h

     
Koncentrat czyszczący do ogólnego stosowania. Zawiera łagodne substancje alkaliczne oraz emulgatory. Przeznaczony do czyszczenia urządzeń i wyrobów wykorzystywanych w gospodarstwach domowych, w tym sprzętu wodnego, sportowego oraz elementów konstrukcyjnych pojazdów mechanicznych. Idealnie nadaje się do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem. Preparat niepalny i nietoksyczny, nie powoduje korozji, ulega biodegradacji. Możliwe stosowanie w pełnym zakresie stężeń. Dla małych zabrudzeń wskazane rozcieńczanie w proporcji 1:30, w przypadku trudnych zabrudzeń 1:5. W formie koncentratu stosować wyłącznie w przypadku grubych warstw zanieczyszczeń tłuszczowych lub ropopochodnych. Podniesienie temperatury mycia wpływa na wzrost skuteczności roztworu myjącego. Stosować w temperaturach powyżej 0 0C. Do mycia powierzchni cynkowych i aluminiowych stosować tylko roztwory. 

RODZAJ

 

Preparat czyszczący

 

TYPY POWIERZCHNI

 

Do wszystkich powierzchni

 

ZASTOSOWANIE

 

Do czyszczenia urządzeń i wyrobów gospodarstwa­ domowego, sprzętu sportowego oraz elementów pojazdów mechanicznych. Nadaje się do odtłuszczania powierzchni przed malowaniem.

 

WŁAŚCIWOŚCI

 

Zawiera łagodne substancje alkaliczne oraz emulgatory.  Ulega pełnej biodegradacji, jest niepalny i nietoksyczny. Preparat pieniący.

 

ROZCIEŃCZANIE

 

Dla małych zabrudzeń wskazane rozcieńczanie w proporcji 1:30, w przypadku trudnych zabrudzeń 1:5. W formie koncentratu stosować wyłącznie w przypadku grubych warstw zanieczyszczeń tłuszczowych lub ropopochodnych. Podniesienie temperatury mycia wpływa na wzrost skuteczności roztworu myjącego. Stosować w temperaturach powyżej 0C. Do mycia powierzchni cynkowych i aluminiowych stosować tylko roztwory.

Copyright © 2012 FarbySalus.pl
Tworzenie stron Webton.pl