RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:
szczegóły
EMAWIN A
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 10l

Zastosowanie:

 

Emalia nawierzchniowa akrylowa modyfikowana, półmatowa. Powłoka dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna i wytrzymała mechanicznie. Powłoka odporna na działanie morskich i przemysłowych czynników atmosferycznych oraz promieniowanie słoneczne. Powłoka odporna na okresowe działanie wody morskiej i rzecznej, roztworów zasad i soli oraz nawozów sztucznych (z wyjątkiem substancji silnie utleniających).

 

Do ostatecznego malowania: konstrukcji i elementów eksploatowanych w warunkach atmosfery morskiej, nadmorskiej, miejskiej i przemysłowej, elementów konstrukcji narażanych na okresowe działanie nawozów sztucznych.

 

 

szczegóły
CHEMOWIN A
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 10l

Zastosowanie:

 

Emalia nawierzchniowa akrylowa modyfikowana chemoodporna, półmatowa. Powłoka dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna i wytrzymała mechanicznie. Powłoka odporna na działanie przemysłowych czynników atmosferycznych, na okresowe oddziaływanie wody morskiej i rzecznej, roztworów zasad i soli oraz nawozów sztucznych.

 

Do ostatecznego malowania:

 

- konstrukcji i elementów eksploatowanych w warunkach atmosfery

morskiej i przemysłowej,

- elementów konstrukcji narażonych na okresowe działanie „kwaśnych deszczów”, roztworów zasad i soli oraz nawozów sztucznych

 

szczegóły
EPIRUSTIX
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 16l

Zastosowanie:

CHARAKTERYSTYKA

Farba epoksydowa dwuskładnikowa, grubo powłokowa o grubości 100 mikronów do gruntowania konstrukcji stalowych, żeliwnych i aluminiowych eksploatowanych w atmosferze jak i w wodzie. Może być użyta do samodzielnego zabezpieczenia w/w konstrukcji eksploatowanych w warunkach atmosferycznych, gdy nie są wymagane wysokie walory dekoracyjne powłoki. Powłoka jest wytrzymała mechanicznie, elastyczna i odporna na działanie wody, roztworów soli i produktów naftowych. Dla warunków atmosferycznych farba toleruje przygotowanie podłoża metodami ręczno - mechanicznymi. Temperatura utwardzania wyrobu powyżej + 10°C. Jako następne wymalowania mogą być stosowane farby nawierzchniowe epoksydowe, poliuretanowe i winylowe.

 

Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 796 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl


 

 

 

szczegóły
EPIKOL 920
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 18l

Zastosowanie:

Farba epoksydowa, tiksotropowa, dwuskładnikowa: składnik I o symbolu

7423-920-990, składnik II o symbolu 7423-920-000. Powłoka dobrze

przyczepna do podłoża, wytrzymała mechanicznie i elastyczna. Powłoka

odporna na działanie rozcieńczonych kwasów i alkaliów, wody i atmosfery

morskiej, agresywnych czynników atmosferycznych oraz gleby i czynników

występujących przy katodowej ochronie konstrukcji.

 

Do gruntowania konstrukcji stalowych i betonowych eksploatowanych w wodzie morskiej, rzecznej i technicznej, podwodnych części statków, doków oraz konstrukcji hydrotechnicznych.

Do samodzielnego zabezpieczania:

-zbiorników balastowych i ściekowych,

konstrukcji stalowych i betonowych eksploatowanych w wodzie takich jak śluzy, przepusty, jazy, dalby, ściany Larsena, zbiorniki, rurociągi.konstrukcje nabrzeży itp..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szczegóły
EPINOX 82
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 18,5l

Zastosowanie:

Farba epoksydowa do gruntowania, grubopowłokowa tiksotropowa, pigmentowana fosforanem glinowo-cynkowym podnoszącym adhezję do podłoża oraz właściwości antykorozyjne, utwardzana w niskich temperaturach (od. –50C), dwuskładnikowa: składnik I - farba o symbolu 7423-082-XX0 składnik II - utwardzacz 082 o symbolu 8222-082-000. Powłoka odporna na działanie niszczących czynników mechanicznych oraz atmosfery miejskiej i przemysłowej. Pod wpływem promieniowania słonecznego odcień powłoki może ulec nieznacznej zmianie.

 

Do gruntowania

- konstrukcji stalowych eksploatowanych w atmosferze nadmorskiej, miejskiej i przemysłowej.


Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 796 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl

szczegóły
EPINOX 21
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 5,6l

Zastosowanie:
Farba epoksydowa dwuskładnikowa, wysokocynkowa, grubopowłokowa do gruntowania konstrukcji stalowych eksploatowanych w atmosferze morskiej i przemysłowej. Farba o wysokiej zawartości cynku, szybkoschnąca (1°- 30 min. 3°- 1,5godz) dająca przy malowaniu natryskiem bezpowietrznym warstwy grubości 80 - 100 mikr. na sucho. Powłoka o bardzo wysokiej odporności na działanie czynników korozyjnych atmosfery morskiej i przemysłowej, nieodporna na środowisko kwaśne i alkaliczne, wytrzymuje działanie okresowe temperatury do 150°C. Dalsze malowanie farbami nawierzchniowymi winylowymi, akrylowymi, epoksydowymi i poliuretanowymi z wyjątkiem farb utwardzanych kwasami.
szczegóły
EPINOX 22
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 18l

Zastosowanie:

Farba epoksydowa z aktywnym pigmentem-fosforanem cynku, tiksotropowa, grubopowłokowa do gruntowania konstrukcji stalowych, ocynkowanych, aluminiowych i betonowych eksploatowanych w warunkach atmosfery miejskiej, morskiej i przemysłowej. Powłoka matowa, dobrze przyczepna do podłoża, wytrzymała mechanicznie, elastyczna. Może być nakładana na gorzej przygotowane podłoże; jest niewrażliwa na wilgoć podczas utwardzania. Temperatura stosowania do minus 10°C.

 

Możliwość zamówienia w wersji zimowej - proszę zaznaczyć przy zamówieniu

Utwardzacz zimowy cenna brutto 272,70 zł

szczegóły
EPINOX 40
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 20l

Zastosowanie:

Farba epoksydowa do gruntowania, tiksotropowa. Szybkoschnąca: czas do przemalowania w 23°C - 2 godziny. Powłoka półmatowa, twarda i odporna mechanicznie.

 

Farba epoksydowa do gruntowania, tiksotropowa, dwuskładnikowa:

składnik I o symbolu 7429-040-XX0, składnik II o symbolu 8222-040-000 .Powłoka z półpołyskiem, twarda i odporna na działanie niszczących czynników mechanicznych. Powłoka odporna na ścieranie, działanie ropy naftowej, oleju opałowego, napędowego i silnikowego, benzyny, niektórych rozpuszczalników organicznych oraz na krople z produktów chemicznych. Pod wpływem promieniowania słonecznego odcień powłoki może ulec zmianie.

 

Do gruntowania:

konstrukcji stalowych ,ze stali galwanizowanej, aluminium, żeliwnych lub betonowych

Do samodzielnego zabezpieczania :

konstrukcji i elementów stalowych, ze stali galwanizowanej, aluminium ,żeliwnych lub betonowych gdy nie są wymagane wysokie własności dekoracyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szczegóły
EPINOX 74
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 19,7l

Zastosowanie:

Farba epoksydowa do gruntowania, tiksotropowa, pigmentowana płatkowym błyszczem żelaza oraz pastą aluminiową o wydłużonym do 12 miesięcy czasie do przemalowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< 123 >

Copyright © 2012 FarbySalus.pl
Tworzenie stron Webton.pl