RejestracjaLogowanie
Twój koszyk jest pusty

NEWSLETTER

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

imię:
e-mail:
szczegóły
EPITAN 60
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 19,05l

Zastosowanie:

15L I SKŁADNIK / 4,05L SKŁADNIK II / cena kompletu to cena brutto


Farba epoksydowa, dwuskładnikowa, grubopowłokowa (200 mikronów) do zbiorników cieczy palnych w tym cystern transportowych i instalacji przemysłowych na paliwa płynne i ciecze palne. Farba tworzy powłoki antyelektrostatyczne zabezpieczające instalacje przed przeskokiem iskry nagromadzonego ładunku elektryczności statycznej. Powłoka podobnie jak EPITAN 70 jest odporna na wszystkie gatunki benzyn i pozostałe produkty ropopochodne. Przy odcinkowym przygotowaniu powierzchni dużych zbiorników zabezpieczenie czasowe wykonuje się gruntem EPINOX 60, który również posiada własności antyelektrostatyczne. 

Proporcja mieszania dla wyrobu dwuskładnikowego : 100/27


Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 779 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl

szczegóły
EPIRUSTIK 2000
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 19,5l

Zastosowanie:

15L SKŁADNIK / 4,5L UTWARDZACZ / cena kompletu to cena brutto


Farba epoksydowa dwuskładnikowa do gruntowania, grubopowłokowa o grubości 100 mikronów na stal i beton. Szczególnie przydatna do renowacji starych powłok olejnych, ftalowych, poliwinylowych, akrylowych, epoksydowych i poliuretanowych. Farba ta może być nakładana na wilgotne (nie mokre) i gorzej przygotowane podłoża. Utwardza się w niskich temperaturach (do - 10°C) i jest niewrażliwa na wilgoć podczas utwardzania. Powłoka farby jest odporna na działanie wody, roztworów soli i alkaliów oraz ropopochodnych. Następne wymalowania nawierzchniowymi farbami epoksydowymi, winylowymi, akrylowymi lub poliuretanowymi. W zbiornikach powłoki o minimalnej grubości 300 mikr. można stosować jako samodzielne wymalowania

 

 Proporcja mieszania dla wyrobu dwuskładnikowego : 100/30


Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 796 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl
szczegóły
EPIRUST
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 17,5l

Zastosowanie:

12,5L SKŁADNIK / 5L UTWARDZACZ / cena kompletu to cena brutto


Farba epoksydowa dwuskładnikowa, cienko powłokowa o grubości 40 mikronów do gruntowania konstrukcji stalowych i żeliwnych eksploatowanych zarówno w atmosferze jak i w zanurzeniu. Powłoka farby jest bardzo dobrze przyczepna do podłoża, elastyczna oraz odporna mechanicznie i na działanie warunków atmosferycznych, wody, roztworów zasad i soli, benzyn i oleju napędowego. Powłoka jest szybkoschnąca (1°-1 godz. 3°-5 godz), dopuszczona do wymalowań obiektów, w których stale przebywają ludzie, obiektów przemysłu spożywczego, a nawet do bezpośredniego kontaktu z sypkimi produktami spożywczymi. Farba toleruje przygotowanie podłoża metodami ręcznymi. Dalsze wymalowanie farbami epoksydowymi, epoksydowo – bitumicznymi i winylowymi.

 

Proporcja mieszania dla wyrobu dwuskładnikowego : 100/22


Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 796 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl

szczegóły
EPINOX 98
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 16l

Zastosowanie:

11L SKŁADNIK / 5L UTWARDZACZ

Farba epoksydowa, dwuskładnikowa, barierowa, pigmentowana miox`em, do gruntowania konstrukcji stalowych, żeliwnych i betonowych eksploatowanych w środowiskach agresywnych oraz do samodzielnego zabezpieczania tych konstrukcji w przypadku, gdy nie są wymagane wysokie walory dekoracyjne powłoki (pod wpływem promieniowania słonecznego powłoka wykazuje nieznaczne kredowanie). Powłoka odporna na szereg agresywnych czynników atmosferycznych i chemicznych. W warunkach suchych powłoka odporna jest na długotrwałe działanie temperatury do 160°C. Następne wymalowanie farbami nawierzchniowymi epoksydowymi, winylowymi, akrylowymi lub poliuretanowymi. Powłoka EPINOX 98 posiada nielimitowany czas do nakładania następnych warstw. W grubościach minimum 300 mikr. może być stosowana jako samodzielne wymalowanie zbiorników. 

 

Proporcja mieszania dla wyrobu dwuskładnikowego : 100/46

szczegóły
EPINOX 12
Producent: OLIVA TEKNOS FARBY PRZEMYSŁOWE

pojemność: 17,5l

Zastosowanie:

12,5L SKŁADNIK I / 5L UTWARDZACZ / cena kompletu to cena brutto


Lakier epoksydowy dwuskładnikowy służący między innymi do gruntowania powierzchni betonu, tynków i ceramiki (w tym posadzek ) przed nakładaniem zestawów epoksydowych z którymi może być stosowany w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Lakier może być również stosowany jako produkt samodzielny do lakierowania powierzchni drewnianych, betonowych i ceramicznych .

 

Proporcja mieszania dla wyrobu dwuskładnikowego : 100/40


Pomoc / Pytania / Sprzedaż :

tel. + 48 796 771 009

e-mail : farbysalus@wp.pl

< 3456

Copyright © 2012 FarbySalus.pl
Tworzenie stron Webton.pl